şifremi unuttum | üye olmak istiyorum
Genel Kullanım Şartları

Ödeme işlemi


www.kolayicratakibi.com alışverişlerinizde Kredi Kartı, Banka Havalesi ve Hediye Kuponu ile ödeme imkanı sunmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme sitemiz Rapid SSL 128 bit SSL Security Sertifikası ile korunmaktadır. Girmiş olduğunuz kredi kartı numarası 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılmakta ve kimsenin bu bilgiye erişmesi mümkün olmamaktadır. www.kolayicratakibi.com kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz.

Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme hesabımıza ulaştıktan sonra siparişiniz onaylanacatır. Havale ile ödeme işleminde ödeme onayları mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ücret İadesi


Kullanıcı , satın aldığı ürün veya hizmetlerden memnun kalmadığı taktirde, ürünün satış tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, irtibat@kolayicratakibi.com mail adresine para iadesi talebinde bulunabilir. Üç Boyutlu Yazılım para iadesini kullanıcının doğrudan kredi kartına veya Havale/EFT işlemini yaptığı banka hesabına yapar. Havale veya EFT yolu ile yapılacak para iadelerinin banka hesabına geçmesi 2-3 iş günü sürebilir.

Kullanıcı kaynaklı, banka kaynaklı veya yazılımsal kaynaklı başka bir problem nedeni ile kredi kartından fazla miktar çekilmiş kullanıcılar bu hadiseyi ve geri ödeme talebini irtibat@kolayicratakibi.com mail adresine bildirmekle yükümlüdürler. Kullanıcının bildirimini takiben, kullanıcının kredi kartına gerekli iade yapılacaktır. Aksi takdirde kullanıcı aleyhine oluşabilecek zarardan Üç Boyutlu Yazılım sorumlu tutulamaz. Kullanıcının Üç Boyutlu Yazılım operatörlerine haber vermeden satışı iptal ettirmesi durumunda, bankadan dönecek olan "Charge Back" ihbarlarına istinaden satılan ürün ve hizmetler Üç Boyutlu Yazılım tarafından alıkonulabilir, kullanıcı hesabı durdurulabilir.

Satış Sonrası Destek


Üç Boyutlu Yazılım'ın, kullanıcılarına sağladığı ürünler için satış sonrası destek taahhüdü burada tanımlı koşullar ile sınırlandırılmıştır. Üç Boyutlu Yazılım'ın asli görevi kullanıcılara sağladığı servislerin sağlıklı bir biçimde işlemesinden ibarettir. Üç Boyutlu Yazılım operatörleri kullanıcılara sağlanan servisleri 7 gün 24 saat takip eder.

Üç Boyutlu Yazılım kendinden veya kullanıcıdan kaynaklanmayan problemlerin çözümü için problem sahibi kuruluşun probleme çözüm getireceği süre için bir taahhüt vermez.

Üç Boyutlu Yazılım çağrı merkezi telefon aracılığı ile de kullanıcılara satış sonrası destek ve bilgilendirme servisleri sağlanmaktadır. Üç Boyutlu Yazılım çağrı merkezine gelen bütün çağrılar kaydedilir. Üç Boyutlu Yazılım çağrı merkezi sadece iş günleri 09:00 –18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir, bu saatler dışında çağrı merkezi hizmet vermemektedir.

Üç Boyutlu Yazılım'ın istihdam ettiği "Nitelikli Personel” sadece iş günleri mesai saatleri dahilinde çalışmaktadır. Mesai saatleri dışında gündeme gelmiş ve sadece nitelikli personel tarafından çözümü mümkün olan, kullanıcı kaynaklı problem ve istekler, ancak nitelikli personelin mesaiye başladığı andan itibaren çözümlenebilirler. Hadisenin vukuu bulunduğu anda nitelikli personelin mevcut olmaması halinde, operatör konunun ne kadar zaman sonra çözümlenebileceğini kullanıcıya bildirir.

Muhasebe İşlemleri


Üç Boyutlu Yazılım tarafından, kullanıcılarına ait ürün ve hizmetlerin alan adı tescil süre sonu, sözleşme yenileme uyarıları, kullanıcının belirttiği e-posta adresine son ödeme tarihine veya alan adının tescil süresinin bitimine 30, 15, 7 gün kala bildirilir. Bu e-posta içindeki ürün fiyatı bilgisi, hatırlatmanın gönderildiği tarihteki ürün fiyatı bilgisi olup, fiyat değişikliği yapılan dönemlerde hatırlatma periyodları arasındaki zaman farkları nedeni ile ödeme sayfası ve tarafınıza gönderilen hatırlatmadaki ürün bedelleri farklılık gösterebilir. Bu tip durumlarda www.kolayicratakibi.com adresinde ilan edilmiş olan ürün fiyatı esas alınır. Son ödeme tarihine kadar müteakip dönemin bakiyesinin ödenmemesi veya eksik ödenmesi durumunda ilgili ürün veya hizmet durdurulur. Son ödeme tarihini 15 gün geçmiş ve halen bakiyesi tahsil edilememiş veya bakiyesi eksik olan ürün veya hizmetlerin kullanıcı tarafından tekrar yenilenmeyeceği kabul edilerek sözleşme fesih edilir ve bu ürün ve hizmetlere ait veriler ve bu hizmet dahilinde kullanıcı veya kendi ziyaretçileri tarafından oluşturulan içerik silinir. Sözleşmenin fesih edilmesi ile birlikte Üç Boyutlu Yazılım’ın sağlanan ürün ve servisler konusunda kullanıcıya karşı sorumlulukları sona erer. Sözleşmenin fesih edilmesi ile birlikte kullanıcının bu ürün veya hizmetler üzerindeki hakları sona erer. Bu ürün veya hizmetler artık başka bir kullanıcı tarafından satın alınabilir.

Havale taahhüdü ile oluşturulan siparişlerde ödeme dekontunun doğrulanması iş günlerinde 2-3 saat, hafta sonu ve resmi tatil süreçlerinde ise 2-9 gün kadar sürebilir. Bu nedenle, havale taahhüdü ile oluşturulan siparişlerde dekont doğrulanmasındaki gecikmelerden, ve bu gecikmelerden doğabilecek zarar ve mağduriyetten Üç Boyutlu Yazılım sorumlu tutulamaz. Üç Boyutlu Yazılım bu tip gecikmelerin bertaraf edilmesine ilişkin İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Siparişe ait faturanın gönderiminde kargo ücreti alıcıya aittir.

Üç Boyutlu Yazılım haber vermeksizin, sağladığı servis ve ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapabilir, güncel ürün fiyatları www.kolayicratakibi.com adresinde ilan edildiği gibidir. Üç Boyutlu Yazılım haber vermeksizin sağladığı servis ve ürünlerin kapsamlarında değişiklik yapabilir, güncel ürün kapsamları www.kolayicratakibi.com adresindeki ilgili ürünün sayfasında ilan edildiği gibidir.